Czech casting anal do zadku

czech casting anal do zadku

A pochopitelně jej posléze nanést i na samotný penis. A pak se pomalu jde na to. My jsme začínali tím, že jsem se jí opravdu pomalu pokusil zasunout do zadečku žalud, ale poté jsem přestal, protože hned na začátku se nachází svěrač, na který se musí velmi opatrně, tak je potřeba chvilku počkat, než se uvolní a bude možné postoupit trochu dál.

Když jsme tedy chvilku počkali a já se ujistil, že je vše v pořádku, mohl jsem pokračovat trochu hlouběji. Pokud jde o takové ty pohyby sem a tam, musel jsem taky být hodně opatrný, rozhodně to chce moc nepřirážet, ale naopak se opravdu jen pomaloučku pohybovat sem a tam.

Myslím, že je dopředu třeba počítat s tím, že první zkušenost s análním sexem bude celkově nic moc, je to prostě něco nového, na co si musí tělo a zadeček zvyknout. I když jsme postupovali co neopatrněji, přeci jen byl pro moji slečnu trochu nezvyk mít zadeček více roztažený. Dá se říct, že pořádně jsme si anální milování užili asi až potřetí, kdy už jsme věděli, jak to celé probíhá a co můžeme čekat. Takže si myslím, že by se holky neměly nechat odradit první nepříjemností, nicméně je pravda a to musím vyzdvihnout , že vyloženě bolest prý přítelkyně nikdy necítila.

Jen takový ten nepříjemný tlak, ale to taky po několika stycích odeznělo. Taky je potřeba počítat s tím, že zadeček nemá schopnost se přizpůsobovat velikosti penisu.

Jde asi hlavně o jeho šířku, i když délka je také důležitá. Zatímco pochva se dokáže přizpůsobit, sama se roztáhnout prakticky na požadovanou velikost, tady je to docela problém. Určitě je lepší mít pro anální sex užší a asi i menší co do délky penis.

Ale i to se dá postupně vyřešit. Já jsem tedy v obou ohledech šířka, délka obdařený celkem dost. Při klasickém styku do pochvy s tím není problém, ale při análním sexu jsem si musel dávat opravdu pozor a ze začátku jsem do přítelkyně zasunul penis pro jistotu jen částečně.

Teď můžu říct, že se dostanu už trochu hlouběji, možná až na doraz, ale přítelkyni se to prý líbí, prý cítí ráda můj penis hluboko i v zadečku, tak jsem rád.

Anální sex si s přítelkyní užíváme docela často, ale asi bych ještě zmínil, že když na něj dojde, tak se vlastně zaměřujeme jen na něj, klasický neprovádíme. Myslím, že je to tak lepší, protože to opravdu vyžaduje delší přípravu. A taky nevím, zda všichni ví třeba to, že není dobré střídat oba otvory zadeček a pochvu.

Když si chceme užít obojí, tak se dojdu umýt a taky si vezmu kondom. Vlastě pokud jde o kondom, tak ten jsme ze začátku používali vždycky, teď už to zkoušíme nějakou dobu bez něj, protože přítelkyně taky chtěla zažít, jaké to je, když se jí udělám do zadečku. Ale ne každé holce je tohle příjemné, takže je to opět o domluvě, kondomem se určitě nic nezkazí, naopak. Nicméně je asi třeba říct, že to vyprázdnění by mělo být celkové, protože když v konečníku něco zbyde, tak to pak může i dost pálit a podobně, takže určitě to není dobré to provádět, když má holka nějaké střevní potíže a podobně.

Asi bych ještě zmínil, že některé holky si připadají v těchto místech nečisté, což si myslela ze začátku i moje přítelkyně. Myslím, že na tohle musí být oba připravení, když do toho jdou. Neměli by se divit, kdyby se to náhodou stalo. Já jsem s tím tedy počítal, ale zatím se nikdy nic nestalo. A pokud jde o polohu samotnou, určitě je ze začátku dobré vybrat nějakou, kde si může slečna sama volit hloubku průniku. Takže s ohledem na tuto skutečnost nejčastěji já sedím a přítelkyně si na mě zády ke mně pomaloučku nasedá.

Vše řídí sama, aby mohla pomaličku vstát, kdyby to nebylo příjemné. Takže nejčastěji volíme tu první zmiňovanou, třeba i s obměnami, že si pro změnu sedne čelem ke mně a tak. Zkoušeli jsme i jiné polohy, kdy ona ležela na zádech a já si lehl na ni, dále polohy z boku či ve stoje, ale úplně nám to tak nevyhovovalo. Podle mě to nemusí být špatné, ale jde o to, že penis proniká do zadečku zase trochu z jiného úhlu, což nemusí být úplně příjemné. Vlastně se při tom může věnovat i pochvě a udělat si dobře i tak.

Podle mě ale celkově anální sex vyžaduje velkou trpělivost a ochotu zejména aktivního partnera, což ne každý dokáže. Nicméně trpělivost růže přináší a pak si to dokáží užít oba. Za mě tedy anální sex rozhodně ano, ale když jej někdo z nějakého důvodu odmítá, tak to taky respektuju, mně se zase hnusí spousta jiných věcí, které nemám zájem ani zkoušet.

Nutili bychom tě brát hormonální antikoncepci? Chceme slyšet o tvém úletu? Radši ostýchavku nebo dračici aneb Bez zábran o sexuálním sebevědomí holek. Podle mě spousta kluků nebo mužů chce anální sex hlavně proto, že je to věc, která se velmi často objevuje v pornu.

Přiznám se, že jsem to také tak měl, na porno jsem se díval ještě dříve, než mi bylo 18, a opakovalo se to tam docela často. Tenkrát mi to přišlo strašně rajcovní, vzrušující, jako spousta jiných věcí, které v pornu byly. Problém ale podle mě je, když se na to dívám s odstupem času, že v pornu je spousta věcí jinak než ve skutečnosti, což je u análního sexu hodně znát. Tam to vypadá hrozně jednoduše a kvůli tomu tak k tomu spousta kluků přistupuje.

A proto pak přijdou různá nepříjemná překvapení. V pornu se třeba neobjevuje žádný gel, který je podle mě hodně důležitý.

Mě to začalo lákat nejvíce právě kvůli tomu, a tak jsem to chtěl vyzkoušet. Jednoduché to ze začátku teda opravdu nebylo. Moje první holky o tom nechtěly ani slyšet, vyslechl jsem si třeba něco o tom, že jsem prase nebo že ho kluk nemusí strkat všude, kam to jde. Nakonec jsem to s jednou holkou, která už nějakou zkušenost měla, zkusil. Pro ni to prý poprvé bylo dost bolestivé, ale se mnou to nebylo o nic lepší.

I když jsme použili gel, nemohl jsem se do ní ze začátku dostat. A když jsem ho do ní po chvíli dostak celého, musel jsem hned ven, protože ji to prý dost bolelo.

Tedy ne úplně na penisu, na kondomu, ale i to mi stačilo, vlastně jsem z toho pak i dost prozřel a řekl jsem si, že tohle můj šálek kávy opravdu nebude. Zhnusilo se mi to a už bych do toho nešel.

V sexu se dají dělat jiné věci, moje současná přítelkyně by to možná chtěla, ale úplně na tom netrvá, takže se bez toho zatím obejdeme. Nevím, možná do toho časem půjdu zase, ale jak jsem řekl, teď to pro mě priorita není. Ale stejně je ten otvor prostě tak malý, že se do ní vůbec nemusí dostat. Podle mě to není ani tak o té poloze, jako spíše o celkovém rozpoložení a přípravě.

Asi nejsem sám, kdo to dělal de facto bez přípravy, a tak to prostě nedopadlo. Nedivím se, že to spoustu lidí může odradit…. Máš pro kluky otázku? Pošli nám ji na redakce krasna. Mají naši zpovědníci za sebou nějakou sexuální příhodu, kterou by si raději odpustili a mají na ni bohužel spíše nepříjemné vzpomínky?

Patříš mezi kočkomily, kteří nedají na čtyřnohé neposedy dopustit? Vidíš v nich přátelské mazlíčky a jejich naducané růžovoučké polštářky na tlapkách tě přivádějí do extáze rozkošnosti?

Pak možná brzy změníš názor. Seznam se s nejděsivější kočkou na světě - Merlinem! Plavková sezona se blíží a jestli vás trápí, jaké plavky vybrat právě pro vaši postavu, máme pro vás Jemná vůně vlasových přípravků, které slibují ženám krásné vlasy plné lesku a síly, láká ke koupi.

Stejně jako nám v zimě pomáhá vrstvené oblečení vytvářet bariéru před zimou, pomůžou nám v létě kvalitní Teplota stoupá a spolu s ní možná i vaše obavy, že se budete muset brzo vysvléci do plavek. Zdá se, že léto ještě ani nezačalo, ale už má svůj velký fashion trend, o kterém se bude dlouho Některé loňské trendy odešly a jiné se zase vynořily.

Neznamená to, že musíte hned vyměnit šatník, inspirace Období letních dovolených se pomalu blíží a s tím přichází i dilema, co všechno si s sebou na dovolenou Zná to snad každá dívka. Stačí chvilka nepozornosti a oblíbená rtěnka je na dvě půlky. V létě není třeba žádný velký make-up, ve vysokých teplotách nebo při vodních radovánkách stejně příliš V poslední epizodě pořadu Street modelky si profesionálové vzali do parády rovnou dvě slečny.

Že jsou ženy upovídanější než muži, to je obecně známý fakt. Dokazuje to i průzkum četnosti využívání mobilních služeb, něžné pohlaví v počtu provolaných minut i odeslaných SMS zpráv vítězí na celé čáře. Komu ženy nejčastěji volají? Jaké je jejich nejoblíbenější mobilní zařízení? A jak často využívají data? Plánujete dovolenou, ale nevíte, kam vyrazit? Rádi byste se vydali na vlastní pěst prozkoumat Španělsko? Nevíte, jaký typ ubytování je tím nejlepším pro rodiny s dětmi?

Otázek při plánování dovolené vyvstane celá řada, najít odpověď ale na ně nemusí být vůbec těžké. Stačí se poradit s těmi, kteří jsou zcestovalí a kteří řeší stejné problémy jako vy. Micelární voda představuje inovativní technologii ve způsobu čištění pleti.

Jako vždy, klofla Pavla prvního zákazníka až někdy kolem deváté večer. Odvedla si ho na pronajatý privát a hupsla do postele. Čekala, až si zákazník odloží a opláchne se. Jen nadzdvihnou zadek a čekají, že chlap to všechno udělá sám! A proč taky ne? Řekla si v duchu.

Poměrně mladý, vysoký, svalnatý krk a něžné paže. Rozhodla se, že ho pořádně ošoustá. Když vyšel z koupelny, byl celý nahý; jen kolem pasu měl bílý ručník.

Když byla konečně nahá, čekala na příkaz, aby se zase oblékla, ale on ji svým počínáním zase překvapil. Pomalu ji obcházel dokola jako hladový tygr, který si prohlíží svou kořist. Konečně k ní zezadu přistoupil a prstem jí přejel přes záda od krku až k zadnici. Náhle se na ni prudce přitiskl. Chtěla se předklonit, ale nedovolil jí to. Pak mezi ně vsunul svůj velký a dlouhý penis. Zatím ještě nebyl zcela ztopořený.

Rytmickými pohyby roztahoval i tiskl její zadeček a pohyboval se v bocích. Pavla cítila na svém konečníku, že jeho ocas tuhne a roste do netušených rozměrů. Takový začátek soulože byl pro ni něčím zcela novým. To už ji chytil za ramena a rychlým pohybem ji přinutil, aby se předklonila. Na chvíli se jí mihl před očima ohromný ztopořený ocas. Jsi nějaká malá," řekl po krátké chvíli snažení, když se mu nepodařilo proniknout dovnitř, "budu tě muset víc roztáhnout!

Asi mi natrhnul prdel, pomyslela si. Vtom do ní opět začal pronikat ohromný žalud. Šlo to nejprve ztěžka, ale přece jen se dostal dovnitř.

Czech casting anal do zadku

Czech casting anal do zadku

Přece o análním sexu! Vyzpovídali jsme kluky, jestli po něm opravdu tak touží, jak se říká, a pokud ano, jak se na něj co nejlépe připravit a které polohy vyzkoušet! Tentokrát nám dotaz do poradny zaslala čtenářka Lenka P. Přeci jen je to hodně diskutované téma a holky mají často pocit, že jej po nich jejich partner bude vyžadovat, ale úplně neví, co od něj očekávat nebo jak se na něj připravit.

Řekli jsme proto klukům, aby se s námi podělili o zážitky a případně i rady, jak si anální sex s partnerkou co nejlépe užít. Musím říct, že mě v sexu napadají různé až pervezní věci, které bych chtěl vyzkoušet, nebo které jsme už dokonce s přítelkyní vyzkoušeli, ale anální sex mezi nimi není, protože mě opravdu nebere.

Takže s touto otázkou holkám neporadím Jen tedy musím říct, že mám dojem, že se tato problematika u kluků moc přeceňuje, opravdu ne každý kluk anální sex chce. Já jsem si dokonce ze začátku myslel, že se mnou není něco v pořádku, ale mám několik kamarádů, kteří jsou na tom s nechutí k análnímu sexu stejně.

Možná to odsuzuju jenom z pricnipu, protože jsem ho nedělal, ale můžu říct, že spousta holek je na stejné vlně. Nebo alespoň žádná, se kterou jsem chodil, anální sex nevyžadovala, vlastně je to věc, kterou jsme nikdy moc neřešili Anketa Už jsi zkoušela anální sex? Na tuto otázku neumím odpovědět, protože anální sex s přítelkyní neprovozuju a nemám s ním vlastně ani žádnou zkušenost. Je to věc, o které se sice dost mluví, ale ne každého to láká.

A to včetně kluků… Mě osobně to dřív, ještě než jsem začal sexuálně žít, lákalo taky, ale to mě ostatně lákalo úplně všechno… Pak jsem to přehodnotil a dnes už anální sex odmítám z principu. I když jsem kluk, nemusím zkoušet všechno. Tím nechci pochopitelně říct, že odsuzuju ty, kteří to dělají, ale každý má na stejnou věc jiný názor Mně prostě anální sex přijde až nechutný, stejně jako někomu může přijít nechutné udělat se holce na tělo, s čímž teda nemá problém ani jeden z nás K této otázce se moc vyjádřit nemůžu, protože s análním sexem jako takovým zkušenost nemám.

Je fakt, že mě to trochu láká z toho důvodu, že je to prostě něco neznámého, ale že bych do toho musel jít za každou cenu, to ne. Můj postoj je takový neutrální, šel bych do toho, ale nejspíš by to musela iniciovat hlavně ta holka. Úplně nechutný mi nepřijde, ale zase nejsem typ kluka, který by se kvůli tomu musel s holkou rozcházet nebo jí dávat nějaká ultimáta, prostě si v tomhle ohledu vystačím s klasickým sexem My s přítelkyní přímo anální sex neprovozujeme a vlastně je pravda, že ani jeden z nás s ním praktickou zkušenost zatím nemá, takže nevím jaká poloha je nejlepší.

S přítelkyní spíš provozujeme se zadečkem různé hrátky, kdy se v těch místech dráždíme, je nám to příjemné, občas zapojíme i prsty a podobně, ale na samotný sex zatím nedošlo.

Přítelkyně naštěstí nemá problém s tím, aby si trochu více hrála s mým zadečkem a dráždila mi tak trochu i možná prostatu, což si dost užívám. A když se jí v těch místech dotýkám já a pomalu tam sjíždím prsty ne že bych vyloženě pokaždé zajížděl dovnitř , tak je vidět, že i ona prožívá slastné pocity. Anální sex je věc, kterou odmítám, takže se o radu ohledně nejlepší polohy osobně podělit nemůžu.

Když si tuhle věc představím na sobě, tak mi rozhodně příjemná není, takže nevím, proč bych do toho měl nutit nějakou holku. Neříkám, že je to podle mě úplně nechutné, ale představa, že zasouvám někomu nyní myšleno obecně pinďoura do konečníku, mi rozhodně příjemná není. Ten otvor je primárně určený k jiným věcem a já to tak beru. Kdybych byl gay, tak bych se na to možná díval jinak, netvrdím vyloženě, že to je věc, kterou by měli provozovat jen gayové u kterých to chápu, protože jinou možnost nemají , ale já chodím s holkou, tak si vystačím bohatě s klasickým sexem No a moje současná přítelkyně s análním sexem sice už zkušenost měla zkoušela to se svým bývalým , ale prý ji to právě dost bolelo, takže by to už znovu zkoušet nechtěla Ale přece jen se nějak můžu vyjádřit k otázce vhodných poloh pro anální sex — můj kamarád je gay a se svým přítelem anální sex provozuje často, takže jsem s ním na toto téma už mluvil.

A co se týče polohy, tak prý nejčastěji volí tu, kdy oba leží na boku a jeden do druhého proniká. Nebo si jeden lehne na břicho a druhý si lehne na něj vlastně takový obrácenej misionář.

Okořeň váš sexuální život a rozpal ho do běla Jak být dobrá v posteli? TIPY přímo od kluků Nakolik si ceníš svého panenství? Podle mě by v sexu měli partneři provozovat jenom to, co chtějí oba dobrovolně, a anální sex je opravdu dost citlivá a důvěrná záležitost, u které to platí dvojnásob.

Mnoho holek ale i kluků se tomu podvolí jenom proto, že to prostě ten druhý chce, ale sami si to prakticky moc neužijí, s čímž může souviset i to, že se nedokáží dostatečně uvolnit, a tak je styk samotný bolí. K análnímu sexu je podle mě třeba se dopracovat postupně — my s přítelkyní jsme napřed začali klasickým stykem a až po nějaké době jsme zkusili anální sex. Na toto téma jsme se sice nezávazně bavili už dříve, ale bylo to spíše v obecné rovině.

Pak přítelkyně přišla sama s tím, že by to chtěla zkusit, a jestli to tedy nechci zkusit taky. To je pro mě první podmínka, která by měla být splněna: Neméně důležitá je pak i příprava. My s přítelkyní jsme to řešili tak, že jsem si několikrát tak trochu pohrával s jejím zadečkem, ale ke styku nedošlo. Pak si to zkusila i ona sama, zkoušela si do zadečku zasunout prsty, což jsem potom zkoušel i já, samozřejmě pomalu a postupně, napřed nejmenší prst, pak postupně přidávat více prstů, přičemž napřed to zkusit jenom tak na okraj zadečku a postupně trochu hlouběji.

Je potřeba zkusit zadeček alespoň trochu roztáhnout, přeci jen se jedná o malý a úzký otvor. Můj kamarád anální sex vcelku trefně přirovnal k parkovišti a různým dopravním prostředkům a určitě na tom něco je: Ale u análního sexu je to tak, že máme náklaďák, který chceme zaparkovat na parkovišti určeném pro motorky.

A pochopitelně jej posléze nanést i na samotný penis. A pak se pomalu jde na to. My jsme začínali tím, že jsem se jí opravdu pomalu pokusil zasunout do zadečku žalud, ale poté jsem přestal, protože hned na začátku se nachází svěrač, na který se musí velmi opatrně, tak je potřeba chvilku počkat, než se uvolní a bude možné postoupit trochu dál.

Když jsme tedy chvilku počkali a já se ujistil, že je vše v pořádku, mohl jsem pokračovat trochu hlouběji. Pokud jde o takové ty pohyby sem a tam, musel jsem taky být hodně opatrný, rozhodně to chce moc nepřirážet, ale naopak se opravdu jen pomaloučku pohybovat sem a tam.

Myslím, že je dopředu třeba počítat s tím, že první zkušenost s análním sexem bude celkově nic moc, je to prostě něco nového, na co si musí tělo a zadeček zvyknout. I když jsme postupovali co neopatrněji, přeci jen byl pro moji slečnu trochu nezvyk mít zadeček více roztažený. Dá se říct, že pořádně jsme si anální milování užili asi až potřetí, kdy už jsme věděli, jak to celé probíhá a co můžeme čekat. Takže si myslím, že by se holky neměly nechat odradit první nepříjemností, nicméně je pravda a to musím vyzdvihnout , že vyloženě bolest prý přítelkyně nikdy necítila.

Jen takový ten nepříjemný tlak, ale to taky po několika stycích odeznělo. Taky je potřeba počítat s tím, že zadeček nemá schopnost se přizpůsobovat velikosti penisu. Jde asi hlavně o jeho šířku, i když délka je také důležitá. Zatímco pochva se dokáže přizpůsobit, sama se roztáhnout prakticky na požadovanou velikost, tady je to docela problém. Určitě je lepší mít pro anální sex užší a asi i menší co do délky penis. Ale i to se dá postupně vyřešit. Já jsem tedy v obou ohledech šířka, délka obdařený celkem dost.

Při klasickém styku do pochvy s tím není problém, ale při análním sexu jsem si musel dávat opravdu pozor a ze začátku jsem do přítelkyně zasunul penis pro jistotu jen částečně.

Teď můžu říct, že se dostanu už trochu hlouběji, možná až na doraz, ale přítelkyni se to prý líbí, prý cítí ráda můj penis hluboko i v zadečku, tak jsem rád. Anální sex si s přítelkyní užíváme docela často, ale asi bych ještě zmínil, že když na něj dojde, tak se vlastně zaměřujeme jen na něj, klasický neprovádíme.

Myslím, že je to tak lepší, protože to opravdu vyžaduje delší přípravu. A taky nevím, zda všichni ví třeba to, že není dobré střídat oba otvory zadeček a pochvu. Když si chceme užít obojí, tak se dojdu umýt a taky si vezmu kondom.

Vlastě pokud jde o kondom, tak ten jsme ze začátku používali vždycky, teď už to zkoušíme nějakou dobu bez něj, protože přítelkyně taky chtěla zažít, jaké to je, když se jí udělám do zadečku. Ale ne každé holce je tohle příjemné, takže je to opět o domluvě, kondomem se určitě nic nezkazí, naopak. Nicméně je asi třeba říct, že to vyprázdnění by mělo být celkové, protože když v konečníku něco zbyde, tak to pak může i dost pálit a podobně, takže určitě to není dobré to provádět, když má holka nějaké střevní potíže a podobně.

Asi bych ještě zmínil, že některé holky si připadají v těchto místech nečisté, což si myslela ze začátku i moje přítelkyně. Myslím, že na tohle musí být oba připravení, když do toho jdou. Neměli by se divit, kdyby se to náhodou stalo.

Já jsem s tím tedy počítal, ale zatím se nikdy nic nestalo. A pokud jde o polohu samotnou, určitě je ze začátku dobré vybrat nějakou, kde si může slečna sama volit hloubku průniku. Takže s ohledem na tuto skutečnost nejčastěji já sedím a přítelkyně si na mě zády ke mně pomaloučku nasedá.

Vše řídí sama, aby mohla pomaličku vstát, kdyby to nebylo příjemné. Takže nejčastěji volíme tu první zmiňovanou, třeba i s obměnami, že si pro změnu sedne čelem ke mně a tak.

Zkoušeli jsme i jiné polohy, kdy ona ležela na zádech a já si lehl na ni, dále polohy z boku či ve stoje, ale úplně nám to tak nevyhovovalo. Podle mě to nemusí být špatné, ale jde o to, že penis proniká do zadečku zase trochu z jiného úhlu, což nemusí být úplně příjemné. Vlastně se při tom může věnovat i pochvě a udělat si dobře i tak. Podle mě ale celkově anální sex vyžaduje velkou trpělivost a ochotu zejména aktivního partnera, což ne každý dokáže. Nicméně trpělivost růže přináší a pak si to dokáží užít oba.

Za mě tedy anální sex rozhodně ano, ale když jej někdo z nějakého důvodu odmítá, tak to taky respektuju, mně se zase hnusí spousta jiných věcí, které nemám zájem ani zkoušet.

Nutili bychom tě brát hormonální antikoncepci? Chceme slyšet o tvém úletu? Radši ostýchavku nebo dračici aneb Bez zábran o sexuálním sebevědomí holek. Podle mě spousta kluků nebo mužů chce anální sex hlavně proto, že je to věc, která se velmi často objevuje v pornu.

Přiznám se, že jsem to také tak měl, na porno jsem se díval ještě dříve, než mi bylo 18, a opakovalo se to tam docela často. Tenkrát mi to přišlo strašně rajcovní, vzrušující, jako spousta jiných věcí, které v pornu byly. Takový začátek soulože byl pro ni něčím zcela novým. To už ji chytil za ramena a rychlým pohybem ji přinutil, aby se předklonila. Na chvíli se jí mihl před očima ohromný ztopořený ocas. Jsi nějaká malá," řekl po krátké chvíli snažení, když se mu nepodařilo proniknout dovnitř, "budu tě muset víc roztáhnout!

Asi mi natrhnul prdel, pomyslela si. Vtom do ní opět začal pronikat ohromný žalud. Šlo to nejprve ztěžka, ale přece jen se dostal dovnitř. S každým pohybem se ocas nořil hlouběji a hlouběji do jejího zadečku. Stehny a šourkem se rytmicky dotýkal celého jejího pohlaví, rukama něžně dráždil její kozy a poštěváka. Pomalu zapomínala na bolest a začínalo se jí to líbit. Sama se začala nabodávat na jeho ocas… Přirážela, nadhazovala prdelí, napichovala se na ohromného čuráka a rozkoší vykřikovala.

Když ucítila v sobě horké semeno, udělala se i ona. Tak silný orgasmus už dávno nezažila a to byl anální sex, pro ni premiérou. Malátná bolestnou rozkoší, vysprchovaná a pečlivě oblečená šlapala za necelou půlhodinku zase chodník, aby se pokusila najít ještě jednoho zákazníka pro dnešní večer. Už dávno jsem si takhle nezašoustala, pomyslela si. Chtěla bych to co nejčastěji, dokonce i kdybych za to musela… zaplatit! Pak ale zavrtěla hlavou, šlapka nemůže za soulož platit, to by byl svět vzhůru nohama!

Povídka je bez gramatických oprav a editačních zásahů. Pochází z volně dostupných zdrojů na internetu. Pokud víte, že porušuje autorský zákon, napište nám, aby mohla být zjednána náprava. Porno povídky zdarma Velký ocas v zadku Sex do análu češky - amaterky - amateri cz. Amatérky na svých erotických fotkách ukazují šukání doma v českých ložnicích i se na veřejnosti, kde uvidíte malá i velká prsa, chlupaté kundy i holé píči oplodněné a vystříkané semenem.

České amatérky a amatéři na erotických fotkách a domácím porno videu zcela zdarma. Anální sex - soulož velkým ocasem do mé panenské prdelky. Nejlevnější kvalitní značkové pneumatiky právě teď.

Já jsem si dokonce ze začátku myslel, že se mnou není něco v pořádku, ale mám několik kamarádů, kteří jsou na tom s nechutí k análnímu sexu stejně. Možná to odsuzuju jenom z pricnipu, protože jsem ho nedělal, ale můžu říct, že spousta holek je na stejné vlně. Nebo alespoň žádná, se kterou jsem chodil, anální sex nevyžadovala, vlastně je to věc, kterou jsme nikdy moc neřešili Anketa Už jsi zkoušela anální sex? Na tuto otázku neumím odpovědět, protože anální sex s přítelkyní neprovozuju a nemám s ním vlastně ani žádnou zkušenost.

Je to věc, o které se sice dost mluví, ale ne každého to láká. A to včetně kluků… Mě osobně to dřív, ještě než jsem začal sexuálně žít, lákalo taky, ale to mě ostatně lákalo úplně všechno… Pak jsem to přehodnotil a dnes už anální sex odmítám z principu.

I když jsem kluk, nemusím zkoušet všechno. Tím nechci pochopitelně říct, že odsuzuju ty, kteří to dělají, ale každý má na stejnou věc jiný názor Mně prostě anální sex přijde až nechutný, stejně jako někomu může přijít nechutné udělat se holce na tělo, s čímž teda nemá problém ani jeden z nás K této otázce se moc vyjádřit nemůžu, protože s análním sexem jako takovým zkušenost nemám.

Je fakt, že mě to trochu láká z toho důvodu, že je to prostě něco neznámého, ale že bych do toho musel jít za každou cenu, to ne.

Můj postoj je takový neutrální, šel bych do toho, ale nejspíš by to musela iniciovat hlavně ta holka. Úplně nechutný mi nepřijde, ale zase nejsem typ kluka, který by se kvůli tomu musel s holkou rozcházet nebo jí dávat nějaká ultimáta, prostě si v tomhle ohledu vystačím s klasickým sexem My s přítelkyní přímo anální sex neprovozujeme a vlastně je pravda, že ani jeden z nás s ním praktickou zkušenost zatím nemá, takže nevím jaká poloha je nejlepší.

S přítelkyní spíš provozujeme se zadečkem různé hrátky, kdy se v těch místech dráždíme, je nám to příjemné, občas zapojíme i prsty a podobně, ale na samotný sex zatím nedošlo. Přítelkyně naštěstí nemá problém s tím, aby si trochu více hrála s mým zadečkem a dráždila mi tak trochu i možná prostatu, což si dost užívám.

A když se jí v těch místech dotýkám já a pomalu tam sjíždím prsty ne že bych vyloženě pokaždé zajížděl dovnitř , tak je vidět, že i ona prožívá slastné pocity. Anální sex je věc, kterou odmítám, takže se o radu ohledně nejlepší polohy osobně podělit nemůžu.

Když si tuhle věc představím na sobě, tak mi rozhodně příjemná není, takže nevím, proč bych do toho měl nutit nějakou holku.

Neříkám, že je to podle mě úplně nechutné, ale představa, že zasouvám někomu nyní myšleno obecně pinďoura do konečníku, mi rozhodně příjemná není. Ten otvor je primárně určený k jiným věcem a já to tak beru. Kdybych byl gay, tak bych se na to možná díval jinak, netvrdím vyloženě, že to je věc, kterou by měli provozovat jen gayové u kterých to chápu, protože jinou možnost nemají , ale já chodím s holkou, tak si vystačím bohatě s klasickým sexem No a moje současná přítelkyně s análním sexem sice už zkušenost měla zkoušela to se svým bývalým , ale prý ji to právě dost bolelo, takže by to už znovu zkoušet nechtěla Ale přece jen se nějak můžu vyjádřit k otázce vhodných poloh pro anální sex — můj kamarád je gay a se svým přítelem anální sex provozuje často, takže jsem s ním na toto téma už mluvil.

A co se týče polohy, tak prý nejčastěji volí tu, kdy oba leží na boku a jeden do druhého proniká. Nebo si jeden lehne na břicho a druhý si lehne na něj vlastně takový obrácenej misionář. Okořeň váš sexuální život a rozpal ho do běla Jak být dobrá v posteli? TIPY přímo od kluků Nakolik si ceníš svého panenství? Podle mě by v sexu měli partneři provozovat jenom to, co chtějí oba dobrovolně, a anální sex je opravdu dost citlivá a důvěrná záležitost, u které to platí dvojnásob.

Mnoho holek ale i kluků se tomu podvolí jenom proto, že to prostě ten druhý chce, ale sami si to prakticky moc neužijí, s čímž může souviset i to, že se nedokáží dostatečně uvolnit, a tak je styk samotný bolí. K análnímu sexu je podle mě třeba se dopracovat postupně — my s přítelkyní jsme napřed začali klasickým stykem a až po nějaké době jsme zkusili anální sex.

Na toto téma jsme se sice nezávazně bavili už dříve, ale bylo to spíše v obecné rovině. Pak přítelkyně přišla sama s tím, že by to chtěla zkusit, a jestli to tedy nechci zkusit taky. To je pro mě první podmínka, která by měla být splněna: Neméně důležitá je pak i příprava. My s přítelkyní jsme to řešili tak, že jsem si několikrát tak trochu pohrával s jejím zadečkem, ale ke styku nedošlo.

Pak si to zkusila i ona sama, zkoušela si do zadečku zasunout prsty, což jsem potom zkoušel i já, samozřejmě pomalu a postupně, napřed nejmenší prst, pak postupně přidávat více prstů, přičemž napřed to zkusit jenom tak na okraj zadečku a postupně trochu hlouběji. Je potřeba zkusit zadeček alespoň trochu roztáhnout, přeci jen se jedná o malý a úzký otvor.

Můj kamarád anální sex vcelku trefně přirovnal k parkovišti a různým dopravním prostředkům a určitě na tom něco je: Ale u análního sexu je to tak, že máme náklaďák, který chceme zaparkovat na parkovišti určeném pro motorky. A pochopitelně jej posléze nanést i na samotný penis. A pak se pomalu jde na to. My jsme začínali tím, že jsem se jí opravdu pomalu pokusil zasunout do zadečku žalud, ale poté jsem přestal, protože hned na začátku se nachází svěrač, na který se musí velmi opatrně, tak je potřeba chvilku počkat, než se uvolní a bude možné postoupit trochu dál.

Když jsme tedy chvilku počkali a já se ujistil, že je vše v pořádku, mohl jsem pokračovat trochu hlouběji. Pokud jde o takové ty pohyby sem a tam, musel jsem taky být hodně opatrný, rozhodně to chce moc nepřirážet, ale naopak se opravdu jen pomaloučku pohybovat sem a tam. Myslím, že je dopředu třeba počítat s tím, že první zkušenost s análním sexem bude celkově nic moc, je to prostě něco nového, na co si musí tělo a zadeček zvyknout.

I když jsme postupovali co neopatrněji, přeci jen byl pro moji slečnu trochu nezvyk mít zadeček více roztažený. Dá se říct, že pořádně jsme si anální milování užili asi až potřetí, kdy už jsme věděli, jak to celé probíhá a co můžeme čekat. Takže si myslím, že by se holky neměly nechat odradit první nepříjemností, nicméně je pravda a to musím vyzdvihnout , že vyloženě bolest prý přítelkyně nikdy necítila.

Jen takový ten nepříjemný tlak, ale to taky po několika stycích odeznělo. Taky je potřeba počítat s tím, že zadeček nemá schopnost se přizpůsobovat velikosti penisu.

Jde asi hlavně o jeho šířku, i když délka je také důležitá. Zatímco pochva se dokáže přizpůsobit, sama se roztáhnout prakticky na požadovanou velikost, tady je to docela problém. Určitě je lepší mít pro anální sex užší a asi i menší co do délky penis. Ale i to se dá postupně vyřešit.

Já jsem tedy v obou ohledech šířka, délka obdařený celkem dost. Při klasickém styku do pochvy s tím není problém, ale při análním sexu jsem si musel dávat opravdu pozor a ze začátku jsem do přítelkyně zasunul penis pro jistotu jen částečně.

Teď můžu říct, že se dostanu už trochu hlouběji, možná až na doraz, ale přítelkyni se to prý líbí, prý cítí ráda můj penis hluboko i v zadečku, tak jsem rád. Anální sex si s přítelkyní užíváme docela často, ale asi bych ještě zmínil, že když na něj dojde, tak se vlastně zaměřujeme jen na něj, klasický neprovádíme. Myslím, že je to tak lepší, protože to opravdu vyžaduje delší přípravu.

A taky nevím, zda všichni ví třeba to, že není dobré střídat oba otvory zadeček a pochvu. Když si chceme užít obojí, tak se dojdu umýt a taky si vezmu kondom. Vlastě pokud jde o kondom, tak ten jsme ze začátku používali vždycky, teď už to zkoušíme nějakou dobu bez něj, protože přítelkyně taky chtěla zažít, jaké to je, když se jí udělám do zadečku.

Ale ne každé holce je tohle příjemné, takže je to opět o domluvě, kondomem se určitě nic nezkazí, naopak. Nicméně je asi třeba říct, že to vyprázdnění by mělo být celkové, protože když v konečníku něco zbyde, tak to pak může i dost pálit a podobně, takže určitě to není dobré to provádět, když má holka nějaké střevní potíže a podobně. Asi bych ještě zmínil, že některé holky si připadají v těchto místech nečisté, což si myslela ze začátku i moje přítelkyně.

Myslím, že na tohle musí být oba připravení, když do toho jdou. Neměli by se divit, kdyby se to náhodou stalo. Já jsem s tím tedy počítal, ale zatím se nikdy nic nestalo. A pokud jde o polohu samotnou, určitě je ze začátku dobré vybrat nějakou, kde si může slečna sama volit hloubku průniku. Takže s ohledem na tuto skutečnost nejčastěji já sedím a přítelkyně si na mě zády ke mně pomaloučku nasedá. Vše řídí sama, aby mohla pomaličku vstát, kdyby to nebylo příjemné.

Takže nejčastěji volíme tu první zmiňovanou, třeba i s obměnami, že si pro změnu sedne čelem ke mně a tak. Zkoušeli jsme i jiné polohy, kdy ona ležela na zádech a já si lehl na ni, dále polohy z boku či ve stoje, ale úplně nám to tak nevyhovovalo. Podle mě to nemusí být špatné, ale jde o to, že penis proniká do zadečku zase trochu z jiného úhlu, což nemusí být úplně příjemné. Vlastně se při tom může věnovat i pochvě a udělat si dobře i tak. Podle mě ale celkově anální sex vyžaduje velkou trpělivost a ochotu zejména aktivního partnera, což ne každý dokáže.

Nicméně trpělivost růže přináší a pak si to dokáží užít oba. Za mě tedy anální sex rozhodně ano, ale když jej někdo z nějakého důvodu odmítá, tak to taky respektuju, mně se zase hnusí spousta jiných věcí, které nemám zájem ani zkoušet.

Nutili bychom tě brát hormonální antikoncepci? Chceme slyšet o tvém úletu? Radši ostýchavku nebo dračici aneb Bez zábran o sexuálním sebevědomí holek. Podle mě spousta kluků nebo mužů chce anální sex hlavně proto, že je to věc, která se velmi často objevuje v pornu. Přiznám se, že jsem to také tak měl, na porno jsem se díval ještě dříve, než mi bylo 18, a opakovalo se to tam docela často.

Tenkrát mi to přišlo strašně rajcovní, vzrušující, jako spousta jiných věcí, které v pornu byly. Problém ale podle mě je, když se na to dívám s odstupem času, že v pornu je spousta věcí jinak než ve skutečnosti, což je u análního sexu hodně znát. Tam to vypadá hrozně jednoduše a kvůli tomu tak k tomu spousta kluků přistupuje. A proto pak přijdou různá nepříjemná překvapení.

V pornu se třeba neobjevuje žádný gel, který je podle mě hodně důležitý. Mě to začalo lákat nejvíce právě kvůli tomu, a tak jsem to chtěl vyzkoušet. Jednoduché to ze začátku teda opravdu nebylo. Moje první holky o tom nechtěly ani slyšet, vyslechl jsem si třeba něco o tom, že jsem prase nebo že ho kluk nemusí strkat všude, kam to jde.

Nakonec jsem to s jednou holkou, která už nějakou zkušenost měla, zkusil. Poměrně mladý, vysoký, svalnatý krk a něžné paže. Rozhodla se, že ho pořádně ošoustá. Když vyšel z koupelny, byl celý nahý; jen kolem pasu měl bílý ručník. Když byla konečně nahá, čekala na příkaz, aby se zase oblékla, ale on ji svým počínáním zase překvapil. Pomalu ji obcházel dokola jako hladový tygr, který si prohlíží svou kořist. Konečně k ní zezadu přistoupil a prstem jí přejel přes záda od krku až k zadnici.

Náhle se na ni prudce přitiskl. Chtěla se předklonit, ale nedovolil jí to. Pak mezi ně vsunul svůj velký a dlouhý penis. Zatím ještě nebyl zcela ztopořený. Rytmickými pohyby roztahoval i tiskl její zadeček a pohyboval se v bocích. Pavla cítila na svém konečníku, že jeho ocas tuhne a roste do netušených rozměrů. Takový začátek soulože byl pro ni něčím zcela novým. To už ji chytil za ramena a rychlým pohybem ji přinutil, aby se předklonila.

Na chvíli se jí mihl před očima ohromný ztopořený ocas. Jsi nějaká malá," řekl po krátké chvíli snažení, když se mu nepodařilo proniknout dovnitř, "budu tě muset víc roztáhnout! Asi mi natrhnul prdel, pomyslela si.

Vtom do ní opět začal pronikat ohromný žalud. Šlo to nejprve ztěžka, ale přece jen se dostal dovnitř. S každým pohybem se ocas nořil hlouběji a hlouběji do jejího zadečku.

Stehny a šourkem se rytmicky dotýkal celého jejího pohlaví, rukama něžně dráždil její kozy a poštěváka. Pomalu zapomínala na bolest a začínalo se jí to líbit. Sama se začala nabodávat na jeho ocas… Přirážela, nadhazovala prdelí, napichovala se na ohromného čuráka a rozkoší vykřikovala. Když ucítila v sobě horké semeno, udělala se i ona. Tak silný orgasmus už dávno nezažila a to byl anální sex, pro ni premiérou.

Retro porn sex turnov

: Czech casting anal do zadku

CZECH CASTING MONIKA HOLKY Z ULICE 787
Masturbace holky amateri fotky Česká domina mature sex
Czech casting anal do zadku Ceske herecky v pornu gay polohy